Mentální gymnastika

SVĚTOVÁ ASOCIACE INTELEKT TRENÉRŮ

Patentovaný program mentálního cvičení, který lidem pomáhá dostat své životy pod kontrolu

 • 10 dní (1h denně)
 • 8 efektivních cvičení
 • Založeno na praxi a jednoduchosti
 • Otevírá divergentní (kreativní myšlení), komunikaci, sebelásku a pevné ukotvení sám v sobě
 • Uvěřitelné, reálné a viditelné výsledky

Tato Iniciativa je pro Tebe vhodná, pokud:

 • Máš děti a vnoučata a považuješ za svou povinnost dát jim živou, ne mrtvou Planetu.
 • Ti není lhostejná budoucnost Planety Země.
 • Rád/a se vyvíjíš, učíš se nové věci.
 • Máš pocit, že jsi přišel/a na tento svět pro život na vysoké úrovni.
 • Hledáš zajímavé, pozitivní a rozvíjející se prostředí
 • Rád/a pomáháš druhým lidem.
 • Máš vizi o tom, že se staneš jasným, silným lídrem, který jde ostatním příkladem.
 • Jsi unaven/a průměrností a sníš o tom, že uspěješ ve velkém.
 • Máš zájem zanechat stopu v historii?


Teď se můžeš mrknout na video a pod ním najdeš více informací o mně a o Asociaci :)

O mně :-)

Pro trénink rozhodla proto, že mi v dnešním světě, zaměřeném na osobní rozvoj a uzdravování sama sebe chyběl nástroj, pomocí kterého by se daly nově nabité vědomocti, informace a AHA momenty převádět rovnou do praxe. Uvažovala jsem: "tak já půjdu a vyhledám si pomoc. Tam se většinou ukotvím na hodinku, sama si zodpovím své otázky, a budu mít aha momenty a ve chvíli kdy odejdu za práh dveří, tak co? A další co, co mám dělat než dostanu další termín návštěvy?" Asi i proto jsem si většinu osobních terapií vytvářela sama. V tuto chvíli mám úspěšně zvládnutou svojí závislost na pervitinu, která vycházela ze silně manipulativního vztahu, který, mám v tuto chvíli vcelku pod kontrolou :D:D (po pravdě? S perníkem to docela šlo ale tu manipulaci jsem zkoordinovala reálně až v Super Jumpu.) A tak ze zkušenosti vím, že čtením knih a poustováním a opakováním různých mott na FB se člověk nikam a z ničeho neposune. Díky těmto zásadním osobním zkušenostem také vím, že reálná změna je možná jedině tehdy, převádí-li se myšlenky a aha momenty rovnou do praxe do praxe. Když jsem se dozvěděla o super jumpu, došlo mi, že je to projekt, který odpovídá mé vizi o tom, jak by efektivní terapeutická praxe mohla vypadat. A tak jsem se rozhodla, že ho vyzkouším. Můžu čestně prohlásit, že mnoho cvičení jsem sama přirozeně používala při své cestě ze závislosti i proto mi to dává od začátku do konce smysl. Můj celoživotní sen bylo pomáhat lidem být přirozeně a bezprostředně šťastní, a žít v souladu se Všesmíru. Super Jump přinese smysl a řád do života lidem, kteří jsou připravení nastartovat svůj život a vzpomenout si na to, že svět je tu od toho abychom ho milovali a radovali se z něj.

Pokud mi rozumíš a třeba zrovna teď hledáš to "něco" nebo tu "pomoc" .... Tak tato příležitost je to Všesmírné "ono" které Ti bylo vysláno.

Vše efektivní tu už je a pravděpodobně jsme o tom slyšeli a nebo nás to už napadlo. Věřím, že prožiješ stejnej pocit a mnohokrát během tréninku si řekneš: "tyjo, to už znám, to už jsem používala".

Avšak opakování a kolektivní zvědomování je krucinál matka moudrosti :-D

CO JE TO SVĚTOVÁ ASOCIACE INTELEKT TRENÉRŮ SUPER JUMP?

Je to asociace pokrokově myslících lidí, kteří dosahují klíčových cílů nejen pro sebe, ale i pro celé lidstvo.

Prostřednictvím certifikovaného intelekt tréninku Super Jump rozvíjíme povědomí a moudrost u lidí, díky čemu lze postupně zastavit ničení ekosystému Země a pomoct vývoji vědomě myslících lidí.

Hlavním důvodem ničení lesů, emisí CO2 a znečišťování vodních ploch je nevědomí a nevědomost lidí. V praxi jsme dokázali, že trénink intelektu Super Jump efektivně osvobodí člověka, z matrixu nevědomosti a hněvu, během pouhých pár měsíců. Intelekt trénink v příštích letech pozvedne lidstvo na novou mentální a mravní úroveň rozvoje a tím se tak předejde ničení přírody - našeho jediného domova v celém vesmíru, o který je potřeba pečovat a předat našim dětem a vnoučatům.

Společně můžeme pomoci milionům lidí, kteří ztratili smysl života, trpí osamělostí a nedostatkem energie.

Intelekt Trenér neléčí lidi z depresí a jiných duševních onemocnění. V tréninku si předáváme metodiku, která v lidech probouzí to, aby byli energičtí, veselí a měli chuť žít a tvořit.

Naším cílem je podporovat miliardy dospělých držet krok se změnami v životě a přizpůsobit se novým výzvám naší doby.

Dle studií vyplývá, že ve světě přibližně 70 % dospělých chronicky zaostává za změnami. Z tohoto důvodu se stávají konkurence-neschopnými, ztrácejí úspěch v podnikání, v práci i v životě. Jako Intelekt Trenéři jsme v praxi dokázali, že prostřednictvím jednoduchého patentovaného systému cvičení Super Jump dáváme lidem nástroj, jak se rozvíjet novým způsobem. Intelekt Kluby pomáhají dospělému stát se znovu naplněným člověkem a žít zajímavý život v radosti.

JAK SE STÁT SOUČÁSTÍ?

Staň se studentem a absolvujte trénink a pak se případně i můžete stát certifikovaným Intelekt Trenérem a provázet tréninkem další lidi, což stejně začíná prvním krokem a to je projít si tréninkem, zažít si to na vlastní kůži a pak člověk pozná, zda mu to dává smysl a stojí za to učit i ostatní.

Další MENTÁLNÍ TRÉNINK STARTUJE

4.1.2023

Jak bude probíhat?

 • Zažijeme spolu 10 dní, ve který se naučíme 8 jednoduchých, ale mocných cvičení, které obratem aplikujeme v životě.
 • Budeš propojen do FB skupiny, kde budou sdílené informace, tam bude vše probíhat a k tomu zároveň budeme mít i společný chat.
 • V pondělí 4.1.2023 se potkáme na společném ZOOMu, kde začneme prvním sdílením a cvičením. (Budou záznamy). Ale skvělé a nejefektivnější je tam být LIVE.
 • Další dny pojedeme flexibilně a vše si následně sdělíme.
 • Investice je symbolických 250 Kč na den, celkem tedy 2 500 Kč za celý program, skládající se z 10-ti dnů.
 • Cena je prozatím takto nízká, protože jsme na česko-slovenském trhu teprve na začátku a ty můžeš být mezi prvními , kdo pozná , o co jde a jakou to má sílu následně v našem běžném životě.

PRVNÍ ONLINE MENTÁLNÍ GYMNASTIKA NA SVĚTĚ, KTERÁ ROZVÍJÍ POZITIVNÍ ENERGII ČLOVĚKA A ZVYŠUJE ÚROVEŇ ŠTĚSTÍ.

Super Jump systém je PATENTOVANÝ.

Pomocí technik Super Jump se člověk každý den nabíjí svým vnitřním zdrojem energie.

PRINCIPY A HODNOTY

 1. Jsme mezinárodní asociace Intelekt Trenérů s vizí pomámat lidem k naplněnějšímu životu, což vede celkově k zlepšení zemského ekosystému a má pozitivní vliv na budoucnost společnosti.
 2. Intelekt Kluby Super Jump jsou vytvářeny pro všechny lidi, kteří mají chuť osobnostně růst a žít naplněný život.
 3. Osm jednoduchých cvičení a principů, které učíme mají doposud obrovský vliv a efekt na životy lidí, kteří se rozhodli je aplikovat a proto nás tyto výsledky a zpětné vazby ženou vpřed a inspirují k větším a větším cílům.

Tak co na to říkáš? Jdeš semnou do toho? :-)